| < Lindsay Lohan afviser Big Brother | Charlize Theron om Catwoman rygter > |
|---|
For få dage siden kom Jamies Michael Tyler der spillede Gunther i tv serien Friends med en opsigtvækkende udtalelse. Han påstod at han stadig var i kontakt med flere af skuespillerne fra serien og at planerne om en film på ingen måde var væk. Han sagde yderligere at en film allerede kunne komme på tale i 2011.
Fælles har dog hver gang været at rygterne er blevet afvist enten af producenterne eller af skuespillerne selv, og endnu engang er der ikke tale om en ikke nogen undtagelse.
Monica, Phoebe og Rachel i form af Courteney Cox, Lisa Kudrow og Jennifer Aniston har alle været hurtige til at afvise rygterne. De har alle tre udsendt en meddelelse. Fælles for de tre meddelelser er sætningen "Vi har intet kendskab til planer om en Friends film"
At de netop er de kvindelige skuespillere der hurtigst er ude og afvise er ikke så overraskende. Courteney Cox og især Jennifer Aniston har haft rimelig held med deres karrierer efter serien sluttede, mens det ser værre ud for de mandlige skuespiller.
kilde: gossipworld.com
Køb den komplette samling af Venner på dvd for kun 699 kr her
Del med dine venner på Facebook
NYHEDSBREV

![]() Lady Gaga hermafrodit?Der har i flere måneder floreret ryger om at Lady Gaga skulle være en mand på Internettet og for ... |
![]() Frost/NixonRon Howard er en glimrende instruktør og har stået bag film som Et Smukt Sind, Apollo 13, Cindare... |
![]() Diesel og Walker bekræfter Fast and Furious 5Den 3. april har Fast & Furious premiere i USA, men allerede nu spekuleres der i en femte film i den... |
![]() Boondock Saints 2: All Saints Day trailerDer er utvivlsomt rigtig mange mennesker over hele verden der med spænding har ventet på traileren... |