| < Forrige | Næste > |
|---|
Selvom der uden tvivl er mange fyre rundt om i hele verden der bliver kede af det. Så har Megan Fox overfor MTV news sagt at hun aldrig vil lave en nøgenscene eller være involveret i en sextape skandale. "Adr, aldrig. Det er det sidste jeg har lyst til at se, hvordan jeg ser ud når jeg har sex", siger den unge Transformers stjerne således til MTV.
Der skulle bare et enkelt klip hvor jeg ikke ser godt ud, dette ville få mig til ikke at have sex igen, for så ville jeg altid se mig selv som en flodhest når jeg har sex" og det er altså ikke noget Megan Fox tør risikere.
Hun er heller ikke den store tilhænger af at skulle tage tøjet af i forbindelse med en film "Den slags lever for evigt, især nu med internettet, det kan jeg bare ikke gøre"
Megan Fox har dog for nyligt optrådt, hvad man vel godt kan betegne som topløs i forbindelse med optagelserne til Jennifer's Body.
Se billederne her. Disse billeder har skabt stort opmærksomhed da de lækkede til internettet, og det er altså det der har fået hende til afvise fremtidige billeder.
Hun vil gerne beholde sine rivate dele for sig selv "Det er derfor de er kaldt private" udtaler hun.
kilde: thenewsvault.com
NYHEDSBREV











